در محل بازرسی باید کارت سوار شدن به هواپیما و گذرنامه و تایید بلیط تان را نشان دهید، بنابر این آنها را در دسترس نگهداری نمایید. فقط مسافرانی که دارای بلیط هستند میتوانند به قسمت بازرسی وارد شوند.
تمامی مسافران از طریق دستگاه آشکارساز فلزات غربال میشوند. بنابراین از حمل هر گونه فلزات خودداری کنید. قبل از رد شدن از دستگاه آشکارساز فلزات اشیاء فلزی را از جیب تان خارج نمایید. اگر زنگ خطر به صدا درآید از شما خواسته خواهد شد که برای بازرسی بیشتر از طریق دستگاه آشکارساز فلزات دستی و همچنین بازرسی دستی تفتیش شوید.
از شما خواسته میشود که کامپیوتر لپ تاپ تان را برای بازرسی جداگانه از ساک آن خارج نمایید. همچنین احتمال دارد که از شما خواسته شود که کامپیوتر و سایر دستگاههای الکترونیکی که با خود حمل می کنید را روشن کنید.
برای کسانی که جهت انجام بازرسی تصادفی تفتیش میشوند بازرسی کفش ها جزء روال عادی محسوب میشود؛ در برخی از فرودگاهها از تمامی مسافران خواسته میشود که در طی انجام بازرسی کفش های خود را از پا خارج نمایند. پاشنه های کفش ها معمولاً دارای فلز است بنابراین شاید لازم باشد که قبل از ورود به دستگاه آشکارساز فلزات آنها را به هر حال از پا خارج نمایید.


هنگام پرواز در امریکا
در پروازهای آمریکا کشیدن سیگار ممنوع است. طبق قانون تمامی مسافرین باید از راهنمایی هایی که بوسیله خدمه هواپیما اعلام میشود پیروی نمایند، منجمله نشستن هنگام بلند شدن و فرود هواپیما، و هنگام گذشتن ازدست اندازهای هوایی. اگر ممکن باشد، حد اقل دو ساعت یکبار از صندلی خود بلند شوید و یا در حالت نشسته نرمش هایی را انجام دهید – نشستن دراز مدت در یکجا نه تنها ناخوشایند است اما همچنین میتواند گاهی منجر به ایجاد لخته خون های خطرناک بشود. هوای خشک هواپیما میتواند منجر به کم شدن آب بدن بشود که خود باعث تشدید خستگی ناشی از تاخیر زمانی میشود. طی تمامی مدت زمان پروازبمقدار فراوان آب بنوشید، غذای سبک میل نمایید و از خوردن نوشیدنی های دارای کافئین و الکل خودداری کنید. برای اینکه بتوانید بخوابید شاید بهتر باشد که پنبه برای گوش، ماسک برای چشمان و/ یا بالشی برای گردن با خود داشته باشید.
قبل از فرود هواپیما به شما یک فرم گمرکی جهت تکمیل داده خواهد شد. با در نظر گرفتن اینکه شما اقلام ممنوعه ای را به همراه نداشته باشید، پر کردن این ورقه مشکل نخواهد بود. شما باید آنرا به مامور گمرک در فرودگاه نشان دهید.

در فرودگاه امریکا
برنامه US-VISIT اطلاعات پایه ای را در ارتباط با تمامی مسافرین غیر مهاجرتی خارجی از زمان ورودشان به ایالات متحده آمریکا پیگیری می کند. هنگام تقاضای ویزا به شما اطلاعاتی در مورد روند ثبت نام میهمانان خارجی ارائه داده میشود، به علاوه فهرستی از نقاط هوایی و دریایی "بندر ورود/بندر خروج" که مقر بازرسان برای ثبت ورود می باشد. هنگام ورود به آمریکا و خروج از آن، شما باید از یکی از این مراکز سفر کنید (اکثر فرودگاههای بزرگ بندر محل ورود هستند)
بمجرد رسیدن در بندر ورود بعد از گرفتن چمدانها، تمامی میهمانان خارجی باید بسوی دفتر حفاظت مرزها و گمرکات در فرودگاه هدایت شوند. در آنجا بازرسان ماموریت دارند که از هر مسافر دو "تعیین کننده هویت از طریق بیومتریک " گردآوری نمایند. در حال حاضر برای انجام اینکار از شما عکسی گرفته خواهد شد و انگشت نگاری الکترونیکی خواهید شد. شما همچنین مدارک سفرتان را نشان داده و از شما در مورد مدت زمان اقامت و هدف از سفرتان به ایالات متحده آمریکا سوال خواهد شد. این روند ممکن است که با بازرسی گمرکی (بازرسی برای دانستن اینکه آیا اقلامی برای اعلام نمودن دارید، و تفتیش های تصادفی چمدانها) ترکیب شده باشد، و بسته به فرودگاه ممکن است که به عنوان قدمی جداگانه انجام شود. بمجرد اینکه این مرحله راپشت سر گذاشتید به شما از طرف بازرس مدرکی برای ثبت ورود/خروج (فرم ( I-94 ارائه خواهد شد. این ورقه را نگهداری نمایید زیرا هنگام خروج از کشور ملزم به ارائه مجدد آن خواهید بود.
اگر یکی از چمدانهای شما نرسیده باشد، قبل از ترک فرودگاه، از طریق دفتر هواپیمایی تان شکایت نامه ای به این منظور ارائه نمایید. نام و شماره تلفن شخصی را که در این مورد به شما کمک می کند یادداشت نمایید تا در صورت بروز مشکلاتی بتوانید با او تماس بگیرید. بعد از یافتن چمدانهای شما، دفتر هواپیمایی آنها را به نشانی تان در ایالات متحده آمریکا ارسال خواهد کرد.
چنانچه چمدانی که به قسمت بار تحویل داده اید گم شده یا به مقصد اشتباهی ارسال شود برای مصرف چند روز، لباس و اقلام شخصی در ساک دستی داشته باشید.


o شرکت های هواپیمایی اصلی در ایالات متحده آمریکا

o سفر با هواپیما در ایالات متحده آمریکا

o سفر با قطار در ایالات متحده آمریکا

o قیمت بلیط سفر به امریکا چقدر است ؟

جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفاً با شماره های 2006379- 818-1+ و 9210498-818-1+ 999516-4242-1+ تماس حاصل فرمائید. (ضمناً تماس با اپلیکشن های موبایل امکان پذیر است)