وقت سفارت آمریکا در دبی ,ارمنستان,آنکارا, قبرس, باکو و ... - تعیین و گرفتن وقت سفارت آمریکا :

با توجه به نبود رابطه سیاسی و کنسولی بین کشورهای ایران و آمریکا کسانی که خواهان مسافرت به کشور آمریکا هستند برای گرفتن ویزا می بایست درخواست وقت مصاحبه با کنسولگری این کشور برای توضیح علت مسافرت خود به آمریکا را نمایند . وزارت امور خارجه آمریکا با توجه به اینکه برخی از مردم ایران با زبان انگلیسی آشنایی کافی ندارند , سه سفارت خانه خود در کشورهای امارات متحده عربی و ترکیه و ارمنستان را به عنوان سفارت خانه اصلی برای ایرانیان خواهان مسافرت و یا مهاجرت به آمریکا تعیین نموده است ، که در این سفارتخانه ها شما می توانید به زبان مادری یا همان فارسی علت درخواست ویزا جهت مسافرت به آمریکا را به کنسول یا همان آفیسر بدهید . اما سوال اینجاست که آیا ایرانیان فقط باید در همین سه سفارت درخواست مصاحبه و ویزا نمایند ؟ که پاسخ آن خیر میباشدو شما می توانید در برخی دیگر از کشورها درخواست ویزای امریکا در سفارتخانه این کشور را نمایید.

کسانی که به زبان انگلیسی آشنایی دارند , ترجیحا بصورت روزمره قادر به صحبت کردن به زبان انگلیسی می باشند , می توانند هر کجا که کشور آمریکا سفارت خانه ای در آن دارد درخواست وقت مصاحبه جهت اخذ ویزای آمریکا را نمایند , بجز در کشورهایی که بخش مهاجرت آنها فقط برای مردم آن کشور بوده و سرویس های کنسولی به اتباع کشورهای ثالث ارایه نمی شود.

شما برای گرفتن وقت مصاحبه می بایست فرمی با نام DS160 که تمام اطلاعات شما در آن ذکر خواهد گردید را بر روی سایت این شرکت در قسمت فرمها پر کرده و در پایان آن را تایید برای پر کردن فرم لطفا به  روی لینک زیر کلیک کرده و فرم خود را تکمیل نمایید .

تعيين وقت سفارت آمريکا در آنکارا ويزا غير مهاجرتی Ankara U.S Embassy:

سفارت آمریکا در آنکارا، مصاحبه ویزا غیر مهاجرتی اتباع ایرانی ساکن ایران را در بعد از ظهر روزهای دوشنبه تا چهارشنبه انجام می دهد. متقاضیان برای انجام مراحل پذیرش و ورود به کنسولگری می بایست ساعت 12:00 ظهر مقابل در ورودی بخش کنسولگری سفارت در خیابان پاریس در صف بایستند.متقاضیان ایرانی می توانند برای تعیین وقت مصاحبه در آنکارا از طریق این شرکت اقدام کنند. متقاضیان برای طرح پرسش هایی مربوط به ویزا غیر مهاجرتی می توانند با شماره 4242999516-1+ خدمات وقت سفارت آمریکاو اطلاعات ویزا تماس حاصل کنند.

اطلاعات عمومی ویزای امریکا و وقت سفارت در دبی:

سفارت ایالات متحده آمریکا با تمامی کسانی که خواهان سفر به ایالات متحده آمریکا از طریق دریافت روادیدهای غیرمهاجرتی می باشند، مصاحبه می نماید. کلیه متقاضیان باید نسبت به تعیین وقت مصاحبه اقدام نمایند

روند صدور رواديد:

صدور روادید معمولاً 2 تا 3 روز به طول می انجامد. با این حال، در برخی مواقع صدور روادید نیازمند انجام امور اداری اضافه ای می باشد که ممکن است بین یک تا شش هفته به درازا بکشد. در هنگام مصاحبه، مدت زمان تقریبی صدور روادید به شما اعلام خواهد شد.

وقت سفارت:

تمامی متقاضیانی که بیش از 14 سال سن دارند، باید به طور جداگانه در یک مصاحبه شرکت نمایند. متقاضیان تنها پس از آن که فرم الکترونیکی درخواست روادیأ DS-156 را تکمیل و چاپ نموده باشند، می توانند نسبت به تعیین وقت مصاحبه اقدام نمایند. شما با مراجعه به وب سایت اینترنتی ما در 24 ساعت و طی تمامی روزهای هفته، می توانید فرم الکترونیکی را تکمیل نموده و نسبت به درخواست تعیین وقت مصاحبه اقدام نمایید. پرسنل کنسولگری نمی توانند نسبت به تعیین و یا تایید وقت مصاحبه شما اقدام نمایند


برای درخواست روادید، شما باید مدارک زیر را تهیه نمایید

گذرنامه ای که از زمانی که شما قصد ورود به ایالات متحده آمریکا را دارید، حداقل شش ماه اعتبار داشته باشد

یک کپی از گذرنامه صفحه حاوی عکس و صفحات حاوی اصلاحات و تغییرات

فرم های درخواست روادید که کاملاً تکمیل شده و امضاء شده باشند. تمامی افراد باید یک فرم الکترونیکی درخواست روادید DS را همراه خود داشته باشند

متقاضیانی که سن آن ها بیش از 16 سال می باشد، باید فرم DS را نیز همراه داشته باشند

یک قطعه عکس که دارای شرایط ذکرشده در فرم درخواست روادید باشد

رسید پرداخت 160 دلار به صورت غیر قابل بازپرداخت جهت هزینه های درخواست روادید برای هر متقاضی در یکی از شعب قابل تایید بانک ملی ابوظبی. که این شرکت توانایی پرداخت آنرا برای شما دارد.

مدارک تاییدی: جهت صدور بیشتر انواع روادیدهای غیرمهاجرتی

 

 


 

 

گامهای مورد نیاز در روند صدور ویزا


مرحله اول:

 

اولین گام در روند صدور ویزا تعیینوقت مصاحبه با سفارتمورد نظر است. هر متقاضی می‌باید با تکمیل فرم تقاضای ویزا وتعیین وقتسفارت، حضور خود را در روز و ساعت مشخص بهسفارتکشور مبدا اعلام نماید. اکثر سفارتخانه های خارج از ایران، تنها پس از دریافت مبلغ هزینه ویزا، تقویم تعیین وقت سفارت را دراختیار متقاضیان قرار می دهند. قوانین کشورهای مختلف در ارتباط با شیوه دریافت مبلغ ویزا، قابل یا غیرقابل استرداد بودن هزینه ها و تغییروقت سفارت متفاوت است.

 

برای دیدن اولین وقت مصاحبه به جداول زیر مراجعه کنید

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفاً با شماره تماس 516-999-4242-1+ تماس حاصل فرمائید. (ضمناً تماس با اپلیکشن های موبایل امکان پذیر است)

 

شهرهای : ابوظبی امارات ـ دبی امارات ـ آنکارا ترکیه ـ ایروان ارمنستان ـ نیکوزیا قبرس ـ ناپل ایتالیا

 

یکی از اصلی ترین نکات موثر در برنامه ریزی برای سفر به ایالات متحده امریکا آگاهی از اولینوقتموجود برای کنسولگری مورد نظر است. فاصله زمانی تا اولین وقت موجود، با توجه به تعداد متقاضیان دریافت ویزا و محدودیت پذیرش کنسولگری موردنظر متغیر است. گاهی می توان برای روز بعد وقت مصاحبه دریافت کرد و گاهی گرفتن وقت های سفارت تا چندین ماه غیر ممکن است.

 

نوع ویزای موردتقاضا نیز در پروسه دریافت وقت دخیل می باشد،

 

از آنجائیکه تمامی سفارتخانه های ایالات متحده امریکا، تنها زمانی وقتهای موجود را نمایش می دهند که متقاضی مبلغ ویزای خود را پرداخت کرده باشد؛ اما به منظور رفاه حال شما عزیزان می توانیداز جدول بالا روزهای موجود وقت سفارت اطلاع حاصل نمایید. (این جدول توسط همکاران ما به روز می گردد) .

 

در زیر ویزاهایی که وقت سفارت یکسان دارند گروه بندی شده اند:

 

گروه اول: ویزاهای توریستی، دیدار اقوام، کاری، شرکت در کنگره، درمان پزشکی

 

گروه دوم: ویزای دانشجویی و فرصت مطالعاتی

 

گروه سوم: ویزای نامزدی و سرمایه گذاری

 

گروه چهارم: متقاضیان دریافت گرین کارت و سیتیزن های امریکا

 

معمولا اولین وقت موجود برای متقاضین دریافت ویزای گروه دوم و چهارم نزدیک تر از سایر گروه ها می باشد. برخی از کنسولگری ها به طور مقطعی تمرکز خود را بر نوع خاصی از ویزا افزایش یا کاهش می دهند، حتما پیش از اقدام به برنامه ریزی قطعی برای سفر، از اولین وقت موجود برای نوع ویزای درخواستی و شرایط جاری در کنسولگری مورد نظر اطلاع حاصل نمایید.

 

نکته 1: وقت های نمایش داده شده در این تقویم مربوط به یک وقت انفرادی ویزاهای ویزاهای توریستی، دیدار اقوام، کاری است.

 

نکته 2: با توجه به امکان تغییر وقت سفارت امریکا، گاهی متقاضیان تاریخ وقت گرفته شده خود را تغییر می دهند؛ بنابراین ممکن است برخی از وقت هایی که درحال حاضر پر شده اند، دوباره باز شوند. (تغییر وقت سفارت بدون هزینه انجام می گردد)

 

برای گرفتنوقت سفارتآمریکاتقریبا تمامی متقاضیان دریافت ویزای ایالات متحده امریکا، باید پیش از هر چیز اقدام به تکمیل فرم (Application) و تعیین وقت مصاحبه نمایند
همکاران ما در امرپیکاپویزایامریکا، در تکمیل فرم DS-160، اخذ وقت مصاحبه ، پرداخت هزینه های مرتبط با سفارت و تکمیل مدارک موردنیاز ویزا، شما را یاری خواهند کرد.


 

جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفاً با شماره تماس 4242999516-1+ تماس حاصل فرمائید. (ضمناً تماس با اپلیکشن های موبایل امکان پذیر است)

 

مدارک مورد نیاز برای وقت سفارت

 

 • اسکن صفحه اول پاسپورت متقاضی .
 • تکمیل شدۀ فرم فارسی درخواست وقت سفارت. (DS-160)
 • در صورت داشتن دعوتنامه ،اسکن دعوتنامه و مدارک اقامتی دعوت کننده.

 

 

 

 

 

 

 

فرم های مورد نیاز برای سفارت آمریکارا با کلیک برروی جدول زیر با دو فرمتWordوPdfدریافت نمایئد.

 

 

 

 

نام فرم

توضیح

دانلود

 

DS-160

فرم ویزاهای کوتاه مدت

Word  PDF

 

I-901

فرم پرداختSEVIS FEE

Word  PDF

 

I-134

فرم پذیرش هزینه های مالی دعوتشونده

Word  PDF

 

DSP122-DS0230

فرم های مربوط به گرین کارت

Word  PDF

 

مدارک مورد نیاز وقت سفارت آمریکا برای متقاضیانی که فرم را پر نکرده اند :

 

 • اصل یا کپی گذرنامه
 • یک قطعه عکس 5*5 رنگی جدید با زمینه سفید یا اسکن آن با رزولوشن 600*600 پیکسل(فایل عکس کافیست)
 • فرم   ds-160  فارسی تکمیل شده

 

مدارک مورد نیاز وقت سفارت آمریکا برای متقاضیانی که فرم را پر کرده اند :

 

 • اصل یا کپی گذرنامه
 • صفحه تائیدیه فرم (صفحه بارکد یاDS-160 confirmation page)
 • فرم فارسی تکمیل شده

 


جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفاً با شماره تماس 516-999-4242-1+ تماس حاصل فرمائید. (ضمناً تماس با اپلیکشن های موبایل امکان پذیر است)

 

1- تکمیل فرم درخواست ویزا DS-160 به صورت آنلاین

 


هر متقاضی باید یک فرم مجزا تکمیل نماید و پرینت صفحه تاییدیه آن را در روز مصاحبه به همراه داشته باشد. در تکمیل این فرم ، اسکن یک عکس تازه گرفته شده رنگی زمینه سفید 5*5 با رزولوشن 600*600 پیکسل، اطلاعات گذرنامه، مشخصات فردی، خانوادگی، شغلی، تحصیلی و توضیحات مرتبط با سفر متقاضی موردنیاز است.

 


2- تعیین قرارملاقات

 

هر متقاضی می باید پیش از دریافت ویزا توسط افسر صدور ویزا مورد مصاحبه قرارگیرد. برخی از کنسولگری های ایالات متحده افراد زیر14 سال و بالای 80 سال را از مصاحبه معاف می کنند؛ اما توصیه می شود کلیه متقضیان، صرف نظر از سن، در مصاحبه حضور یابند. مدت زمان لازم جهت دریافت قرارملاقات برحسب نوع ویزای درخواستی، مکان موردنظر و فصل متغیر است.

 

3- آمادگی برای حضور درمصاحبه

 

پرداخت هزینه درخواست ویزا: هر متقاضی می باید پیش از رسیدن موعد مصاحبه، هزینه مرتبط با نوع ویزای درخواستی را پرداخت نماید.
هزینه های انواع ویزای غیرمهاجرتی به شرح زیر است:

 

هزینه

نوع ویزا

شماره ویزا

$160

ویزاهای توریستی، کاری، درمانی

B

$160

ویزای ترانزیت

C-1

$160

ویزای کارکنان کشتی و خطوط هوایی

D

$160

ویزای دانشجویی

F

$160

ویزای مطبوعاتی

I

$160

ویزای فرصت مطالعاتی

J

$160

ویزای دانشجویی فنی حرفه ای

M

$160

NAFTAویزای

TN/TD

$160

قربانیان قاچاق انسان

T

$160

قربانیان اقدامات جنایی

U

$190

کارگران و کارمندان موقت

H

$190

تبادلات بین کشوری

L

$190

اشخاص با توانایی های فوق العاده

O

$190

ورزشکاران و هنرمندان

P

$190

تبادلات فرهنگی بین المللی

Q

$190

مبلغان مذهبی

R

$270

ویزای سرمایه گذاری

E

$240

نامزد یا همسر سیتیزن امریکا

K

 

 

 

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای ایالات متحده امریکا

 


اصل پاسپورت با حداقل شش ماه اعتبار به انضمام پاسپورت های قبلی

 

 • اصل دعوتنامه ممهور به مهر دفتر ثبت، فرم I-134، یا رزرواسیون هتل
 • ترجمه شناسنامه، کارت ملی و سند ازدواج یا طلاق به همراه اصل مدارک
 • مدارک شغلی شامل گواهی اشتغال به کار، ترجمه روزنامه رسمی، آخرین آگهی تغییرات و تصمیمات، حکم کارگزینی یا بازنشستگی، فیش حقوقی، پروانه مطبیا نظام مهندسی، جواز کسب، پروانه بهره وری، کارت پرسنلی یا بازرگانی، گواهی شوارای اصناف و...
 • ترجمه سوابق بیمه
 • ترجمه سند ملکی به همراه اصل سند، مدارک مرتبط با خرید سهام در بازار بورس،خرید اوراق مشارکت و هر سرمایه گذاری مالی دیگر
 • نامه تمکن به انگلیسی Bank Statement
 • پرینت شش ماهه حساب بانکی به لاتین ممهور به مهر شعبه مرکزی بانک
 • ترجمه و اصل کارت پایان خدمت یا معافعیت
 • دو عدد عکس 5*5 رنگی زمینه سفید
 • برگه تاییدیه فرم DS-160 Confirmation Page
 • برگه تاییدیه قرار ملاقات Appointment Confirmation
 • مخصوص متقاضیان F1: فرم I-20، مدارک تحصیلی،SEVIS Fee payment Confirmation
 • مخصوص متقاضیان J1: فرم DS-2019، پذیرش و SEVIS Fee payment Confirmation

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفاً با شماره تماس 516-999-4242-1+ تماس حاصل فرمائید. (ضمناً تماس با اپلیکشن های موبایل امکان پذیر است)

 

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای غیرمهاجرتی ایالات متحده امریکا

 

 • مدارک تایید کننده هدف سفر: دعوتنامه یاI-134 "بهتر است متقاضی اصل دعوتنامه را همراه داشته باشد، اما گاهی اوقات با توجه به مشکلات پستی، این امر میسر نیست، در این صورت پرینت دعوتنامه نیز قابل قبول است." دعوتنامه تنها وقتی اعتبار قانونی پیدا میکند که مهر دفتر ثبت امریکا را دارا باشد. معمولا دعوتنامه ها تا شش ماه پس از تاریخ صدور اعتبار دارند. در صورت نداشتن دعوتنامه بهتر است رزرواسیون هتل ارائه شود.
 • مدارک شخصی متقاضی: اصل پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار به انضمام پاسپورت های قبلی به خصوص اگر در آنها ویزای معتبر"امریکا،شنگن، بریتانیا، کانادا، استرالیا، ژاپن" درج شده باشد، اصل و ترجمه شناسنامه و کارت ملی، ترجمه سند ازدواج یا طلاق و حضانت نامه، ترجمه و اصل کارت پایان خدمت یا معافیت.
 • مدارک شغلی متقاضی شامل گواهی اشتغال به کار، فیش حقوقی، حکم کارگزینی یا بازنشستگی، روزنامه رسمی شرکت، آگهی تاسیس، آخرین آگهی تغییرات و تصمیمات، پروانه مطب یا نظام مهندسی، جواز کسب، پروانه بهره وری، کارت بازرگانی یا پرسنلی، سوابق بیمه، گواهی شورای اصناف و ...
 • مدارک مالی شامل پرینت شش ماهه حساب، نامه تمکنBank Statement، سند ملکی یا اجاره نامه
 • تبرگه تاییدیه وقت سفارت.
 • فرم تکمیل شدهDS-160.
 • مخصوص متقاضیانF1,M1: فرمI-20وSEVIS FEE PAYMENT CONFIRMATION.
 • مخصوص متقاضیانJ1: فرمDS-2019وSEVIS FEE PAYMENT CONFIRMATION.

 

 

 

ویزای دبی برای وقت سفارت آمریکا

 

ویزای دبی برای مسافرین زیر 30 سال دختر و بالای 60 سال خانم و آقا باید حتما ویزای توریستیباشد که این ویزا 60 روز از ایران و 14 روز دردبی اعتباردارد البته ویزای 1 ماهه و 2 ماهه هم ایرانیان میتوانند بگیرند که این ویزا نیز 60 روزازایران و 1 یا 2 ماه در دبی اعتباردارد.ویزای توریست تقریبا 3 تا 5روزه کاری امارات آماده میشود به جز جمعه ها وشنبه ها که ادارات دبی تعطیل میباشد. ‌
یک نوع دیگر ویزا ویزای تاپ ارجنت یا همان سرویس هست که 1روزه آماده میشود و اعتبار آن 14روز ازایران و 14روز درامارات هست . ‌


 

پرسش و پاسخ هایوقت سفارت آمریکا

 

چرا برایوقت سفارت آمریکاباید فقط از سفارت های آمریکا درابوظبی امارات ـ دبی امارات ـ آنکارا ترکیه ـ ایروان ارمنستان ـ نیکوزیا قبرس ـ ناپل ایتالیااقدام کرد؟

 

کشورهایی که در داخل خاک ایران سفارتخانه دایر ندارند، کنسولگری های مشخصی را جهت مراجعه متقضاییان ایرانی در نظر گرفته اند. توجه داشته باشید باوجودیکه امکان تعیینوقت سفارت آمریکااز سایر کنسولگری ها نیز برای ایرانیان وجود دارد، ممکن است پس از مراجعه به کنسولگری های متفرقه با این گفتهسفارتمواجه شوند که شما باید باردیگر مدارک خود را به یکی از کنسولگری های ویژه ایرانیان ارائه دهید، چراکه کنسولگری های مختص ایرانیان با مدارک متقضاییان ایرانی و زبان فارسی آشنایی کامل دارند. بهتر است متقاضیان از یکی از کنسولگری های فوق اقدام نمایند تا با مشکلات احتمالی مواجه نشوند

 

ایرانیان باید از کدام کنسولگری اقدام کنند؟

 

ایرانیان می توانند از تمامی کنسولگری های ایالات متحده اقدام به تعیین وقت و درخواست ویزا نمایند، اما کنسولگریهایی که دولتامریکابرای ایرانیان در نظر گرفته، دبی ، ایروان و آنکاراست. شانس قبولی شهروندان ایران در این کنسولگریها بیشتر است.

 

مدارک لازم جهت تعیینوقت سفارت آمریکاچیست؟

 

اگر متقاضی شخصا اقدام به تکمیل فرمDS-160نموده، صفحه تاییدیهDS-160 Confirmation pageو کپی صفحه اول پاسپورت کافیست؛درغیراینصورتفرمفارسیDS-160و کپی صفحه اول پاسپورت و اسکن یک عکس 5*5 رنگی زمینه سفید موردنیاز است.

 

مدارک لازم جهت ارائه به سفارت امریکا چیست؟

 

اصل پاسپورت با حداقل شش ماه اعتبار پس از مدت زمان مدنظر جهت اقامت در ایالات متحده امریکا، پاسپورت های قبلی ( به خصوص اگر در آنها ویزای معتبر وجود دارد.)، دو قطعه عکس 5*5 رنگی زمینه سفید که اخیرا گرفته شده، ترجمه و اصل شناسنامه، مدارک شغلی شامل گواهی اشتغال به کار، جواز کسب، پروانه مطب یا بهره وری، حکم کارگزینی، ترجمه سوابق بیمه و ..، مدارک مالی شامل پرینت شش ماهه حساب و هر مدرک دیگری که تمکن مالی متقاضی و قصد بازگشت وی به کشور مبدا را ثابت نماید.

 

نکات مهم در مورد وقت سفارت آمریکا

 

 • مطابق قانون، گذرنامه متقاضی میباید تا شش ماه پس از صدور ویزا اعتبار داشته باشد. ‌
 • تعویض گذرنامه پس از انجام مصاحبه، خللی در پروسه ویزا ایجاد نمی کند.‌
 • یکی بودن گذرنامه فرزندان با والدین بلا مانع است.‌
 • اعتبارویزای آمریکابرای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

 

تعطیلات سفارت آمریکا در شهر دبی:

 

Occasion

Date

Day

Country

New Years Day

   Jan 1, 2014

Wednesday

USA

The Prophet's Birthday*

Jan 13, 2014

Monday

USA

Birthday of Martin Luther King Jr.

Jan 19, 2014

Sunday

UAE

Washington's Birthday

Feb 16, 2014

Sunday

USA

Memorial Day

May 25, 2014

Monday

USA

The Prophet's Ascension Day*

May 25, 2014

Monday

UAE

Independence Day (observed)

July 3, 2014

Thursday

USA

Eid Al Fitr*

July 29-31, 2014

Tues-Thurs

UAE

Labor Day

Aug 31, 2014

Sunday

USA

Arafat (Haj) Day*

Oct 4, 2014

Saturday

USA

Eid Al Adha*

Oct 5-6, 2014

Sun-Mon

UAE

Columbus Day

Oct 12, 2014

Sunday

UAE

Islamic New Year*

Oct 25, 2014

Saturday

UAE

Veteran's Day

Nov 11, 2014

Tuesday

USA

Thanksgiving Day

Nov 27, 2014

Thursday

USA

National Day

Dec 2, 2014

Tuesday

UAE

Christmas Day

Dec 25, 2014

Thursday

USA

 

* روزهایی که با علامت * مشخص شده اند تعطیلات مذهبی کشور امارات است و تعطیلات مذهبی به دیده شدن ماه بر اساس تقویم قمری بستگی دارد و ممکن است متغییر باشد.

 

و این تعطیلات براساس تصمیم دولت امارات مشخص خواهد شد و به اطلاع عموم خواهد رسید.

 

 

خدمات مرتبط با وقت سفارت آمریکا

 

خدمات

نرخ آژانس های همکار

نرخ مسافرین محترم

وقت سفارت امریکا درخاورمیانه

مبلغ واریزی سفارت + 50 دلار

مبلغ واریزی سفارت + 80 دلار

تکمیل فرمDS-160

500،000 ریال

500،000 ریال

وقت سفارت امریکا در اروپا

300 دلار

320 دلار

تعیین وقت معاینات پزشکی

800،000 ریال

1،000،000 ریال

     

 

 

تعرفه قیمت های وقت سفارت امریکا

 

نوع سرویس

 

تعرفه مسافرین محترم

وقت سفارت امریکا درخاورمیانه

 

مبلغ واریزی سفارت + 80 $

تکمیل فرم DS-160

 

500،000 ریال

پرداخت SEVIS Fee

 

$80 + SEVIS Fee

 

اولین و مهم ترین مرحله در ویزای امریکا تکمیل اپلیکیشن فرم مورد نظر برای ویزای درخواستی است (DS-160 برای ویزاهای توریستی، کاری، دانشجویی، درمانی،دیدار، فرصت مطالعاتی). می باشد.

 


تعرفه پرکردن 
DS-160 فرم500،000 ریال است.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفاً با شماره تماس2006379-818-1+ ، 516-999-4242-1+ تماس حاصل فرمائید. (ضمناً تماس با اپلیکشن های موبایل امکان پذیر است)